Huawei Watch 2 zostanie zaprezentowany 26 lutego

Do sieci trafiła dzisiaj oficjalna informacja, z której wynika, że na targach oprócz P10 zobaczymy również Huawei Watch 2. Informacja została przekazana przez prezesa Huawei, Richarda Yu. Ponadto w serwisie Weibo zostało opublikowane zdjęcie, na którym możemy zobaczyć mężczyznę z Huawei Watch 2 na nadgarstku. Huawei Watch 2 może być sprzętem zaprojektowanym w pełni dla osób aktywnych fizycznie.

Richard Yu za pośrednictwem chińskiego serwisu Weibo pokazał grafikę, na której możemy znaleźć hashtagi, które bezpośrednio nawiązują do samego urządzenia, ale także do wydarzenia.  Nowy smartwatch Huawei może pracować pod kontrolą Androida Wear 2.0, ale jego dokładna specyfikacja nie jest niestety znana. Wcześniejsze plotki sugerują, że smartwatch ma obsługiwać łączność komórkową i zostanie zaprezentowany w dwóch wersjach: z e-SIM oraz bez. Podczas tej samej konferencji zobaczymy również Huawei P10.

Pierwsza wersja Huawei Watch sprzedawała się bardzo dobrze. Cechowała się ona wykonaniem ze stali nierdzewnej, a ekran pokryty był szkłem szafirowym. Bez problemu mogliśmy również wymienić pasek. Testując Huawei Watch czułem, że mam do czynienia z urządzeniem klasy premium. Czas pokaże czy Huawei Watch 2 będzie celował w ten sam poziom.

Jak myślicie, Huawei Watch 2 zaskoczy nas czymś innym? Waszym zdaniem jest na co czekać?

Źródło: Weibo

More Stories
moto logo
Moto G6 Plus jednak ze Snapdragonem 660?