0

Czy dwudziestolecie magazyny VIVA! ma coś wspólnego z Sony Mobile? Okazuje się, że tak i to wydarzenie jest doskonałą okazją do stworzenia dedykowanej oferty sprzedażowej, w której ceny poszczególnych modeli Sony Xperia są dość atrakcyjne.

W dniach od 26 stycznia do 9 lutego 2017 roku osoby, które odwiedzą salon Sony Center lub zechcą kupić sprzęt w internetowym sklepie Sony mogą liczyć na 20% rabatu przy zakupie wybranych moteli:

By skorzystać z okazji wystarczy uzyskać kodu umieszczony na kuponie znajdującym się w wydaniu nr 2 (251) magazynu VIVA! z dnia 26 stycznia 2017 roku. Oferta ta jest ważna do wyczerpania limitów sprzedażowych. Obejmuje zakup zarówno w salonach stacjonarnych Sony Centre jak i sklepie internetowym.  Z promocji mogą skorzystać osoby fizyczne i przedsiębiorcy. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej, oraz w siedzibach poszczególnych sklepów stacjonarnych Sony Centre przez cały czas trwania akcji. Jeśli chcesz nabyć jedną z trzech Xperii w atrakcyjniej cenie to gorąco polecam.

 

Źródło: informacje prasowe.

Netflix z możliwością zapisu serialów i filmów nie tylko w pamięci wewnętrznej

Wcześniejszy wpis

Tak będzie wyglądać Samsung Galaxy S8?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy