3

W przypadku poprzednich generacji najmocniejszych urządzeń od koreańskiego producenta był pewien problem z aparatami. Nie chodzi mi tutaj wcale o jakość zdjęć, bowiem ta była i nadal zresztą jest z najwyższej półki. Problem stanowiło delikatnie wystający aparat tylny. Wydawać by się mogło, że na co dzień to w ogóle nie przeszkadza, ale w praktyce sprawa wygląda zupełnie inaczej. Już w recenzji Galaxy S6 zauważyłem ten problem, później w siódmej odsłonie galaktycznego telefonu sytuacja uległa poprawie. Jednak dopiero w Samsung Galaxy S8 aparat ma mieścić się w bryle urządzenia.

Zdjęcie, które sugeruje zmianę stanu rzeczy zostało na chińskim portalu Weibo i pokazuje zestawienie trzech modeli koreańskiego producenta. Jednak dane, które zawiera są błędne. Według oficjalnych danych w Galaxy S6 aparat wystaje o 1,7 mm, natomiast w Galaxy S7 to 0,8 mm. Są to niby nieznaczne różnice, ale mogą wskazywać na to, że są to tylko plotki wyssane z palca. Choć z drugiej strony widać postęp jaki Samsung wykonał do tej pory jeśli chodzi o upchnięcie w całej bryle urządzenia aparatu i możliwe, że uda się w przypadku Galaxy S8 zamknąć w zwartej bryle.

Osobiście liczę na to, że tak się właśnie stanie, ale jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje dotyczące Samsunga Galaxy S8. Według ostatnich doniesień konferencja koreańskiego producenta jest szykowana na końcówkę bieżącego kwartału, dokładniej mówiąc 29 marca .

[Aktualizacja]

Spostrzegawczy czytelnik (dzięki Hmmmzs6) dojrzał, że najpewniej na zdjęciu, które zostało znalezione na chińskim portalu przedstawia urządzenia z linii Galaxy A. Faktycznie taki stan rzeczy by się zgadzał, bowiem ostatnio zaprezentowane telefony Galaxy A3 i A7 ( 2017) mają niewystające aparaty. Czy tak samo będzie w przypadku nowego flagowca?

Źródło: phonearena.com

Kupowanie telefonu u operatora – czy ma to sens?

Wcześniejszy wpis

Nokia przygotowuje prawdziwą bestię?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android