0

Najpierw aktualizację otrzymał Huawei P9, potem Honor 8. Tymczasem Huawei ogłosił, że rozpoczyna otwarte testy Androida 7.0 Nougat dla bardzo popularnego modelu P9 Lite. W testach może wziąć udział tylko pierwsze 300 osób, a sam program ma zakończyć się 31 stycznia. 

Jeśli ktoś chce przetestować najnowszego Androida na swoim urządzeniu napotka niestety kilka przeszkód. Pierwszą z nich, jak już wspomniałem, jest fakt, że udział w testach może wziąć jedynie 300 osób. Druga sprawa to upewnienie się, czy mamy odpowiednią wersję oprogramowania na swoim urządzeniu. Jeśli posiadamy oprogramowanie o numerze: VNS-L21C432B120, VNS-L21C432B130, VNS-L21C432B150, VNS-L21C432B160, to jest dobrze. Trzecią przeszkodą jest fakt, że musimy mieć na uwadze, że nie jest to finalna wersja oprogramowania, więc błędy będą nękać nas bardzo często. Program beta ma na celu wyeliminowanie wszystkich błędów przed oficjalnym wypuszczeniem aktualizacji.

Pełna instrukcja znajduje się na stronie Friendly User TestTesty będą trwać do 31 stycznia, więc oficjalnej aktualizacji możemy spodziewać się prawdopodobnie już w lutym.

Źródło: Huawei

IFROGZ Little Rockerz Costume – test słuchawek

Wcześniejszy wpis

Które urządzenia Samsunga zostaną zaktualizowane do Androida 7.0?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy