Tak będzie wyglądać Pixel 2?

0
pixel 2

Ostatnio na łamach naszego bloga pojawia się cała masa informacji o zbliżających się nowych smartfonach od największych producentów czyli LG czy Samsunga. W ubiegłym roku amerykański gigant z Mountain View postanowił odświeżyć linię Nexus i przechrzcić na Pixel. Stąd otrzymaliśmy dwa bardzo ciekawe smartfony Pixel i Pixel XL. Urządzenia co prawda nie są oficjalnie dostępne w Polsce w sprzedaży, ale tym czym się wyróżniał to aparat, który został przez wielu określany najlepszym obiektywem w smartfonie w ubiegłym roku. Dlatego też wyczekuję następcy – Pixel 2.

Teraz pojawiają pierwsze bardzo wczesne rendery następcy Pixela i powiem szczerze, że na pierwszy rzut oka wyglądają znacznie lepiej niż poprzednik. Po pierwsze plecki urządzenia wyglądają na wykonane w całości ze szkła lub z błyszczącego plastiku. Krawędzie są aluminiowe i przy tym dosyć mocno ścięte podobnie jak w przypadku HTC 10. Z detali można wywnioskować, że pozostaje łącze słuchawkowe mini jack 3,5 mm, a pojawia się również USB typu C.

Oczywiście powyższe rendery są pierwszymi, które pojawiły się w związku z Pixel 2. Jednak najpewniej do premiery urządzeń sygnowanych logiem amerykańskiego giganta z Mountain View przyjdzie nam poczekać co najmniej kilka miesięcy. Premiera nowych smartfonów zbiegała się zazwyczaj z udostępnieniem kolejnej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Jak to będzie w tym roku zapewne dowiemy się na przełomie września i października.

Źródło: androidcentral.com