0

Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy na łamach MobileWorld24.pl o kończącym się wówczas programie beta testów najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla dwóch flagowych smartfonów koreańskiego producenta – Samsunga Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge. Wówczas mówiłem, że oficjalna, ostateczna wersja Androida 7.0 trafi na Wasze smartfony w przeciągu kilku tygodni.

Nie myliłem się. Cały proces aktualizacyjny właśnie się rozpoczął i to tak właściwie w przeciągu dwóch tygodni od zamknięcia beta testów. Na pierwszy ogień poszła Wielka Brytania, tam już się mogą cieszyć z najnowszej wersji Androida. Warto zaznaczyć, że cały proces dopiero co się rozpoczął i zanim dotrze do nas fala aktualizacji może upłynąć jeszcze kilka dni. Jednak myślę, że warto czekać. Według informacji, które otrzymujemy z zagranicznych serwisów wynika, że w pierwszej kolejności są aktualizowane smartfony, te na których była testowana wersja beta Androida 7.0. Dlatego też pierwsze informacje mówiły, że update waży około 200 MB, ale najpewniej dotyczy to osób mających ostatnią wersję beta Androida Nougat. W przypadku gdy aktualizować będziemy urządzenie z Androida Marshmallow 6.0.1 trzeba liczyć się z pobraniem paczki o objętości około 1000 MB.

W przypadku swoich najnowszych flagowców koreański producent stosunkowo szybko zaczął udostępniać aktualizację. W przypadku poprzedniej generacji urządzeń, użytkownicy czekali dwa miesiące dłużej.

Oczywiście dajcie znać w komentarzach czy najnowsza łatka aktualizacyjna pojawiła się na Waszym telefonie. Liczymy również na informacje jak sprawuje się telefon po instalacji nowej wersji systemu.

Źródło: phonearena.com

Nokia 8 nowym flagowcem fińskiego producenta

Wcześniejszy wpis

IFROGZ Plugz Wireless – test słuchawek

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy