0

Producenci sprzętu mobilnego przygotowują przeróżnej maści akcesoria do naszych mobilnych urządzeń. Jedne są przydatne, drugiej mniej. Przez ostatnie tygodnie miałem okazję zapoznać się ze sporą ilością różnych akcesoriów między innymi stojak, który przedstawię Wam w poniższej krótkiej recenzji.

Podstawki, stojaki to przydatne drobne akcesoria które umożliwiają łatwe przechowywanie tabletu, smartfona na biurku. W zależności od tego jakie urządzenie mamy, takiej wielkości powinniśmy dobrać stojak odpowiedniego rozmiaru, by można było bezpiecznie korzystać ze sprzętu. Na przestrzeni ostatnich trzech tygodni korzystałem na co dzień ze stojaka od niemieckiego producenta Hama. Jest to bardzo proste akcesorium, które zostało wykonane z plastiku. Mamy dwie nóżki, które możemy rozłożyć, a następnie w zagłębieniu umiejscowić smartfon czy tablet. Konstrukcja wówczas jest stabilna, jeśli oczywiście same podłoże jest odpowiednio twarde i nie ruchome. Jednak gdy dobrze umiejscowimy nasze urządzenie mobilne bez przeszkód możemy z niego korzystać. Ja sam miałem okazję testować ten stojak zarówno na dużym 10,1 calowym tablecie, jak i znacznie mniejszym smartfonie (dokładniej 5,5 calowym). Konstrukcja przede wszystkim odpowiednio utrzymywała urządzenia, tak że nie miały prawa się przechylić. Powiem szczerze, że moim zdaniem maksymalnie 10 calowe urządzenia mogą być bezpiecznie zadokowane na tym stojaku.

Podsumowując, stojak przygotowany przez niemieckiego producenta to udana, niezwykle prosta konstrukcja, którą można wrzucić do torby plecaka i korzystać niemal w każdym miejscu. Za nią trzeba aktualnie zapłacić około 30 zł.

Nokia wraca na rynek smartfonów. Nokia 6 od HDM Global oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Nokia tworzy własnego asystenta głosowego?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Akcesoria