galaxy s7

Kończy się program beta Androida Nougat dla Galaxy S7 i S7 Edge

Przed kilkoma dniami koreański producent wypuścił kolejną już piątą betę najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla swoich dwóch flagowych smartfonów Samsunga Galaxy S7 oraz wersji z zakrzywionym ekranem.

Według ostatniego raportu, który wyciekł do internetu Samsung nie planuje większej ilości wersji beta Androida. Co to oznacza dla nas? Przede wszystkim jedno, że wielkimi krokami zbliża się dzień w którym wszystkie niebrandowane smartfony Galaxy S7 i S7 Edge zostaną zaktualizowane do Androida Nougat. Kiedy dokładnie update pojawi się do pobrania tego nie wiemy, ale znając życie będą to z całą pewnością najbliższe tygodnie. Oczywiście powyższa informacja nie została potwierdzona przez Samsunga więc trzeba ją traktować w sferze plotek.

Nie do końca wyjaśnioną sprawą w tym wszystkim jest również wersja samego systemu, jako, że najnowszy Androida występuje już o kilku różnych, tak teraz nie wiemy z całą pewnością czy otrzymamy Androida 7.0 czy od razu jego najnowszą odsłonę czyli 7.1.1.  Jak na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać na powiadomienie o możliwości pobrania i instalacji najnowszej łatki.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Apple blokuje możliwość downgrade softu?