Sony Xperia X Compact otrzymuje aktualizacje do Androida 7.0 w Polsce

Sony sukcesywnie wdraża Androida 7.0 Nougat na swoje urządzenia. Nową wersją systemu mogą się już cieszyć użytkownicy Xperii XZ oraz X Performance. Tydzień temu pojawiła się informacja, że pierwsi użytkownicy Xperii X oraz X Compact otrzymują aktualizację do Androida 7.0. Byłem pewien, że aktualizacja dla Polaków nie zostanie udostępniona jeszcze w tym roku, a tu proszę, taka niespodzianka!

Aktualizacja X Compact do Androida 7.0 została oznaczona numerem 24.2.A.0.266 i waży 1061 MB. Aktualizacja wprowadza wiele nowości i usprawnień systemu, ale także poprawia wydajność urządzenia i wydłuża czas pracy na jednym ładowaniu. Dodatkowo aktualizacja zawiera najnowsze poprawki zabezpieczeń. Wszystkie udoskonalenia jakie wprowadza update możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Xperia X Compact to bez wątpienia ciekawe urządzenie, które jest jednym z mniejszych urządzeń dostępnych na rynku. W czasie testów byłem zadowolony z urządzenia, choć ma ono kilka wad, o których możecie przeczytać w recenzji. Zainteresowanych zapraszam tutajO aktualizacji Xperii X Compact dowiedziałem się od znajomego, dzięki!

Źródło: własne
Zdjęcie tytułowe: MobileWorld24.pl

More Stories
Pierwsze informacje o Galaxy Note III