0

Z aktualizacjami do najnowszej wersji Androida różnie bywa. To zmora większości producentów, bo muszą cały czas czuwać nad działaniem swoich urządzeń i przez pewien czas je aktualizować. Wypuszczenie stabilnej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem nie jest proste i wymaga sporo zachodu ze strony producentów, a sami użytkownicy również się niecierpliwią.

Proces aktualizacji dla większości flagowych smartfonów już się rozpoczął. Odpowiednie łatki pojawią się lada moment, albo już można pobierać Android 7.0 na smartfony. Jednak w przypadku bardzo popularnej w Polsce marki Xiaomi od pewnego czasu niewiele się informacji pojawia na temat update’u. Do czasu.

Według najnowszych plotek, które do nas docierają na pierwszy rzut nie pójdą tegoroczne flagowce i najnowsze modele, lecz model zauważalnie starsze czyli Mi4c, Mi4s oraz Mi Note. Jest to dosyć zaskakujące podejście, bowiem do tej pory producenci nas przyzwyczaili, że najnowsze flagowce mają pierwszeństwo, a tutaj taki psikus. Oczywiście informację tę trzeba traktować jako plotkę. Trudno faktycznie stwierdzić czy Android 7.0 pojawi się jako pierwszy na tych urządzeniach. Zapewne wszystko okaże się już niebawem. Informacje, które do nas docierają mówią o tym, że aktualizacje rozpoczną się już na przełomie grudnia i stycznia.

Nam nie pozostaje nic innego jak czekać na oficjalne informacje na temat aktualizacji do Androida Nougat 7.0 dla urządzeń Xiaomi. Myślę, że w Polsce przede wszystkim użytkownicy czekają na wieści odnoszące się do Xiaomi Mi5, Redmi 3S, Redmi Note 3 czy Mi Max.

Źródło: phonearena.com

PocketBook InkPad 2 – krótka recenzja

Wcześniejszy wpis

Czytnik linii papilarnych w Galaxy S7 „nauczy” się gestów?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android