0

Kilkukrotnie już pisałem na łamach naszego portalu odnośnie wyczekiwanej drugiej generacji Pokemonów w grze Niantic Pokemon Go. Twórcy jednak oficjalnie nie chcieli długo przyznać nad konkretnie jakimi zmianami pracują. W końcu jednak sami gracze odkopali odpowiednie elementy kodu w grze, które świadczyły o nadchodzących nowych Pokemonach.

Na wczoraj Niantic zapowiedziało istotnie nowości i te już są dostępne w grze. Tylko w tym wszystkim jest jedno „ale”, nadal w Pokemon Go nie ujrzymy wszystkich stworków z drugiej edycji. Lecz jedynie tzw. „baby Pokemony. Czyli stworki dzieci. Jest ich sumarycznie kilka dostępnych w grze między innymi Pichu, Togepi i możemy je wykluć tylko i wyłącznie z jajek. Niantic takim oto sposobem stopniowo wprowadza nowe Pokemony w grze. Co jeszcze otrzymaliśmy w najnowszej aktualizacji?

Nową wersję Pikachu. Święta się zbliżają wielkimi krokami, więc niemal każda duża szanująca się produkcja ma specjalne dodatki z akcentami świątecznymi. Pokemon Go ma swojego Pikachu w mikołajowej czapce. Będziecie mogli go złapać do 29 grudnia bieżącego roku.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na pojawienie się w grze pełnej drugiej generacji Pokemonów.

Źródło: phonearena.com

Krüger&Matz Live 4S – recenzja

Wcześniejszy wpis

PocketBook InkPad 2 – krótka recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android