netflix

Od teraz Netflixa możemy oglądać offline

Usługa streamingowa wkroczyła w pełni do Polski dosłownie kilka miesięcy temu. Otrzymaliśmy wówczas polską wersję aplikacji, strony, a także znacząco rozbudowano bazę filmów i seriali. Teraz Netflix odważył się na kolejny ważny krok – dał możliwość pobierania filmów na swoje urządzenia smartfony i tablety.

Jednak w tej beczce miodu jest i łyżka dziegciu. Aktualnie nie możemy pobierać wszystkich filmów czy seriali jakie chcemy. Jesteśmy ograniczeni do części pozycji. Wśród nich są chociażby Narcos, House of Cards czy The Crown, przede wszystkim oryginalne produkcje Netflixa. Co równie ważne, materiały wideo możemy pobierać tylko i wyłącznie na urządzeniach mobilnych czyli tabletach i smartfonach z Androidem czy iOSem na pokładzie. Wystarczy do tego zaktualizowana do najnowszej wersji aplikacja, odpowiednia opcja pojawi Wam się w ustawieniach przy produkcji, którą można pobrać.

Moim zdaniem Netflix poszedł bardzo mocno na rękę użytkownikom, którzy od pewnego czasu domagali się podobnej opcji. Sam z całą pewnością będę korzystał z niej i liczę, że niedługo będziemy mogli pobierać wszystkie filmy i seriale, które znajdują się w bazie Netflixa.

Źródło: facebook.com/netflixpolska

More Stories
Nokia Reaction