0

Na premierę najnowszego zabójcę flagowców musieliśmy nieco czekać. Co prawda nie poznaliśmy pełnoprawnego następcy OnePlus 3 tylko jego odświeżoną wersję, ale mimo wszystko nadal jest to topowe urządzenie i niewiele smartfonów może mu dorównywać osiągami.

Dziś oficjalnie zadebiutował OnePlus 3T pojawił się w Europie, a także w Polsce. Jednak jak to wcześniej bywało tak i teraz urządzenia z tej linii nie są dostępne bezpośrednio na naszych sklepowych półkach. Można je jednak zakupić przez oficjalną stronę internetową i to z darmową dostawą. Jednak w porównaniu do poprzedniej generacji w przypadku OnePlus 3T cena nie jest podana w złotówkach, lecz w euro. Co przekłada się na podatność wahań kursu europejskiej waluty. Telefon wyceniony jest na 439 euro co przy aktualnym kursie to koszt około 1950 zł. Jednak w tej beczce miodu jest również i łycha dziegciu. Strona informuje, że aktualnie jest dostępny model w wersji 64 GB pamięci wewnętrznej i w kolorze gunmetal. Lecz nawet na tego pozornie dostępnego urządzenia trzeba czekać aż 5 tygodni na dostawę, a pozostałe wersje OnePlus 3T w ogóle nie są dostępne.

Znając życie już niedługo w ogóle nie będzie dostępna żadna wersja OnePlus 3T, a poprzedni OnePlus 3 został w ogóle wycofany ze sprzedaży.

Źródło: oneplus.net

Huawei Mate 9 Pro trafi do sprzedaży w Europie już w grudniu

Wcześniejszy wpis

ZTE z bezramkowcem. 

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android