Kolejne rendery Huawei P10 wskazują na ciekawe nowości

0
huawei logo

O Huawei P10 na łamach naszego bloga pisałem już niejednokrotnie. Akurat w ostatnim czasie pojawiło się więcej informacji dotyczących właśnie tego modelu, choć również mieliście okazję przeczytać newsy o nadchodzącym Galaxy S8.

Po udanej P9 duża część branży oczekuje godnego następcy flagowca z bieżącego roku. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że chiński producent w przypadku P10 postawił na ewolucję. Pierwsze informacje pokazywały, że nadal będziemy mieć do czynienia z dwoma głównymi obiektywami, stworzonymi przy współpracy z marką Leica. Teraz jednak prócz tego elementu pojawił się nowy – zagięty obustronnie wyświetlacz.

huawei-p10-renders-640x664

Coraz częściej mówi się o tym, że zakrzywione wyświetlacze stają się powoli swego rodzaju standardem wśród najwyższej półki cenowej. Producenci nie mają zbyt wielu pomysłów co mogliby do takiego urządzenia jeszcze dorzucić, więc wciskają dodatkowe bajery, które nie zawsze są przydatne. Jeśli chodzi o zakrzywione wyświetlacze miałem z nimi kontakt przede wszystkim przy użytkowaniu telefonów Samsunga. Tam prócz ciekawszego wyglądu oferowały również dodatkowe funkcje co ja akurat zaliczałem na plus. Mimo, iż wersja Edge była kilkaset złotych droższa od tej zwykłej. Czy za takim rozwiązaniem również pójdą prócz ciekawego wygląd również inne programistyczne rozwiązania? Mam nadzieję, że tak chociaż dopiero gdy oficjalnie zostanie zaprezentowany Huawei P10 będzie można ocenić czy będą one przydatne.

Jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne potwierdzenie informacji, bowiem te rendery, które widzicie na głównym zdjęciu newsa są tylko danymi z przecieku. I oczywiście mogą dotyczyć nie konkretnie modelu Huawei P10 lecz jego większej wersji Plus.

Źródło: phandroid.com