0

Swego czasu High Tech Computer obiecał użytkownikom swoich flagowych urządzeń (dokładnie mówiąc modeli HTC 10 oraz HTC One A9), że w przeciągu trzech miesięcy od oficjalnej premiery i debiutu najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem pojawi się update dla wcześniej wspomnianych urządzeń. Powiem szczerze, że termin jaki sobie narzucił sam tajwański producent wydawał się nierealny, a jednak.

W piątek w Stanach Zjednoczonych oficjalnie potwierdził start aktualizacji odblokowanej wersji HTC 10 ( chodzi tutaj o wersję niebrandowaną, czyli taką która nie pochodzi od operatorów). Posiadacze szczególnie najnowszego flagowca od HTC z całą pewnością będą uszczęśliwieni. Jednak trzeba wziąć pod uwagę jeszcze jeden drobny element. Mianowicie nie od razu aktualizacja pojawi się we wszystkich krajach równocześnie. Możliwe, że zanim dotrze do Polski minie nieco czasu, ale fakt, że update już się pojawił do Androida Nougat 7.0 powinien wielu uspokoić.

Paczka, którą musimy pobrać do najmniejszych nie należy. Jest to 1,1 GB, więc z całą pewnością warto wykorzystać do pobrania Wi-Fi. Update zawiera w sobie najnowsze łatki bezpieczeństwa oraz Androida Nougat 7.0. Dla tych, którzy czekają na aktualizację dla HTC A9 niestety jak na razie nie mam dobrych wieści. HTC do tej pory nie potwierdziło kiedy łatka ujrzy światło dzienne.

Na koniec dodam kilka słów odnośnie wersji oprogramowania od operatorów. Tutaj musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać według zapewnień HTC część operatorów udostępni aktualizację już w grudniu, ale pozostali dopiero w 2017. Dajcie znać czy update pojawił się na Waszych HTC 10.

Źródło: phandroid.com

Rocket VPN – recenzja aplikacji

Wcześniejszy wpis

Sony Xperia XZ – Recenzja “prawdziwego flagowca”

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy