samsung

Audio od Harman Kardon w telefonach Samsunga dopiero w 2018

Koreański producent jakiś czas zakupił za niemałe pieniądze markę Harman Kardon. Wydał na to bagatela 8 miliardów dolarów. Dla mniej wtajemniczonych Harman Kardon to amerykańska firma, która zajmuje się przede wszystkim tworzeniem świetnego sprzętu audio. W swoim portfolio mają chociażby głośniki, także nagłośnienie samochodowe i wiele więcej. Można było rozwiązania tej marki znaleźć w laptopach HP. Kurz i pył po samej transakcji już na dobre opadł, więc pojawiły się pierwsze pytania dotyczące przyszłości marki i jakie korzyści otrzymają sami klienci i użytkownicy.

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa związana właśnie z przyszłością Harman Kardon, część rzeczy się wyjaśniła. Pierwsze informacje, które się pojawiły związane z przejęciem marki dotyczą implementacji technologii Harman Kardan  we flagowych urządzeniach Samsunga. Ci co liczyli, że już najbliższy Samsung Galaxy S8 zostanie wyposażony w elementy od amerykańskiego giganta muzycznego muszę zmartwić. Dopiero w 2018 roku pojawią się pierwsze konstrukcje wykorzystujące te dobra.

Szczerze powiedziawszy osobiście taka deklaracja mnie nie dziwi. Oficjalnie informacje o przejęciu pojawiły się dosłownie kilkanaście dni temu, a plany chociażby na Galaxy S8 i projekty zapewne są już dawno w bardzo zaawansowanym etapie. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na dźwięk wysokiej jakości w smartfonach koreańskiego producenta, ale z całą pewnością będzie na co czekać.

Źródło: phonearena.com

More Stories
Sony Xperia Z Ultra – Polska Premiera