0

O tym, że twórcy Pokemon Go chcą rozbudować listę stworków wiemy od dobrych kilku miesięcy, ale tak właściwe z tej naszej wiedzy niewiele wynika, bowiem do tej pory prócz zapewnień nic więcej nam nie dali. Aż do tej pory, ostatnia aktualizacja przyniosła pewne drobne zmiany.

Nie mówię tutaj o codziennych bonusach, które właśnie powoli wkraczają do świata Pokemon Go, ale o modyfikacjach w strukturze kodu aplikacji. Fani jak to zwykle w takich przypadkach, rozebrali kod gry na części pierwsze i dojrzeli pewne zmiany. Pojawiły się w nim modyfikacje, które wskazują, że wkrótce doczekamy się nowych Pokemonów z drugiej generacji,  a także uzupełnienia wcześniejszych.

Do tej pory w Pokemon Go mogliśmy złapać 142 stworki. Nie było wśród nich Pokemonów legendarnych i Ditto. Ten ostatni jest dosyć specyficznym tworem, bowiem może się przeistaczać niemal w każdego innego Pokemona. Nie wiadomo czy jego umiejętności zostaną w jakiś ciekawy sposób wykorzystane w nowej mechanice, ale coś w tym kontekście się dzieje. Najważniejszym jednak, elementem, na który czekają gracze to Pokemony z drugiej generacji. Tych ma być cała setka, ale niestety do tej pory Niantic oficjalnie nie podał daty premiery wejścia aktualizacji w życie i znając dotychczasową politykę twórców Pokemon Go nie poznamy jej w ogóle, albo dzień, dwa przed wejściem w życie.

Źródło: phonearena.com

Huawei P9 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Moto M oficjalnie zaprezentowana. Jest to pierwszy smartfon z MediaTekiem Helio P15

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy