oneplus logo

One Plus 4 zadebiutuje latem 2017?

Przed kilkoma dniami pisałem o tym, że niedługo oficjalnie na rynku pojawi się odświeżona wersja One Plus 3, która zostanie oznaczona jak One Plus 3T. Zmian jednak nie ma zbyt wiele w porównaniu do obu wersji, więc dopiero kolejna generacja może przynieść znacznie ciekawsze nowe rozwiązania. Jak na razie są to bardzo szczątkowe dane i na więcej informacji przyjdzie nam zapewne poczekać. Co najmniej kilka dobrych tygodni czy miesięcy.

One Plus 4 możliwe, że zadebiutuje latem przyszłego roku. Najpewniej między czerwcem, a lipcem. Po drugie nowy One Plus ma korzystać z najnowszego układu od Qualcomma – Snapdragona 830, który zostanie wykonany w technologii 10 nm. Jego taktowanie zostanie ustalone na poziomie 3,0 GHz. Jedyną informacją, która jeszcze pojawiła się w przeciekach to ta dotycząca pojemności baterii. Zakładając, że One Plus 4 jakoś szczególnie nie urośnie będzie to bardzo dobry wynik, bowiem telefon ten będzie wyposażony w baterię o pojemności 4000 mAh. Całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem – Nougat 7.0.

Jeśli tylko One Plus 4 pozostanie przy dobrej cenie – poniżej 2000 zł może to być bardzo dobra alternatywa dla zbliżających się wielkimi krokami kolejnych flagowców. Oczywiście czas pokaże jak całość będzie się prezentować w praktyce, jednak na razie mamy zbyt mało informacji by cokolwiek spekulować.

Źródło: phonearena.com

More Stories
lg g6
LG G6 już za kilka dni otrzyma aktualizację do Androida Oreo?