0

W ostatnim czasie nastąpiła moda na odświeżanie flagowych modeli smartfonów, mieliśmy już chociażby Xioami Mi5S. Na przestrzeni następnych tygodni zapewne pojawią się kolejne odświeżone modele. Tym razem trafiło na jeden z ciekawszych smartfonów, które miał premierę jakiś czas temu – One Plus 3. Jego lepsza wersja ma być oznaczona jako One Plus 3T. Co się w praktyce zmieni?

Przede wszystkim otrzymamy nowszą wersję układu mobilnego – Snapdragona 821, a także pojawi się najnowsza wersja systemu sygnowanego zielonym robocikiem – Android Nougat 7.0. Ilość pamięci RAM,  a także ROM pozostanie bez zmian. Ostatnia zmiana najmniej przypadnie do gustu tym, którzy chcą zakupić najnowszy smartfon. Cena nowego One Plus 3T będzie wyższa od poprzednika o około 80 dolarów amerykańskich, co przekłada się na całkowitą kwotę około 2099 zł lub 2199 zł. Wszystkie informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, jakim jest znany branży technologicznej Evan Blass.

Czy warto wydać te dodatkowe kilkaset złotych na nieco mocniejszy procesor? Cóż moim zdaniem nie, ale trzeba poczekać na oficjalną zapowiedź urządzenia, wówczas będziemy mogli ocenić jak nowy One Plus 3T będzie sprawował się w praktyce.

Źródło: phonearena.com

Poznań Game Arena – relacja z imprezy

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi 4 coraz bliżej?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android