Xiaomi Mi Note 2 z zakrzywionym ekranem

Już jutro najprawdopodobniej zostanie oficjalnie zapowiedziany najnowszy phablet od chińskiego producenta czyli Xiaomi Mi Note 2. Od czasu pierwszych przecieków otrzymaliśmy sporo nowych informacji, a także zdjęcia urządzenia, które zapowiadają ciekawą nowość wśród chińskich smartfonów.

Do tej pory to Samsung brylował jeśli chodzi o zakrzywione ekrany. Jego Galaxy S7 Edge cieszy się sporym zainteresowaniem, więc kolejni producenci chcą pójść w ślady koreańskiego twórcy. Chiński producent Xiaomi już w przypadku swojego najnowszego flagowca – phabletu Mi Note 2. Zdjęcia, które właśnie pojawiły się w internecie w całej okazałości pokazały urządzenie. Powiem szczerze, że smartfon wygląda lepiej niż dobrze. Do tego jeszcze dochodzą bebeszki na najwyższym poziomie. Czego chcieć więcej?

Dla przypomnienia sercem urządzenia najpewniej będzie najnowszy Snapdragon 821, 6 GB pamięci operacyjnej RAM, 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi duży 5,7 calowy wyświetlacz, który ma pracować w rozdzielczości 2K. Do tego dochodzi jeszcze USB typu C, a to wszystko w przystępnej cenie. Jesteście zainteresowani zakupem Xiaomi Mi Note 2?

Źródło: phonearena.com

More Stories
Ewolucja serii G od LG