Szukamy solidnego smartfona w ofercie na abonament

Niemal każdy, kto chce wymienić swój stary smartfon na nowy staje w końcu przed dylematem. Czy nowy telefon zakupić na wolnym rynku czy u operatora. My przyjrzymy się dzisiaj opcji drugiej, którą wielu z początku przekreśla. Zdecydowanie niesłusznie. Ceny telefonów w tym wypadku oscylują od złotówki do kilkuset złotych w zależności od modelu. Postaram się wybrać kilka ciekawych propozycji na każdą kieszeń.

Porównanie telefonów zrobię na podstawie aktualnej oferty pomarańczowego operatora. Możecie znaleźć sumarycznie blisko siedemdziesiąt urządzeń przeróżnej maści. Takie zestawienie nie mogliśmy inaczej otworzyć niż od urządzeń od giganta z Cupertino. W ofercie mamy kilka modeli. Lecz przede wszystkim wyróżnia się iPhone 7. Jednak smartfon ten przeznaczony jest dla tych, którzy dysponują zasobniejszym portfelem, bowiem ceny rozpoczynają się od 599 zł. Istnieje nieco tańsza alternatywna w postaci iPhone’a 5S oraz iPhone’a SE tutaj oscylują już w innej kategorii i kosztują odpowiednio od 149 zł i od 219 zł.

Przejdźmy teraz do urządzeń działających pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem. W tym wypadku pole manewru mamy znacznie większe. Wśród urządzeń znajdziemy najnowsze telefony takie jakie Sony Xperia XZ. Jednak tutaj warto zauważyć, że również bez większych przeszkód znajdziecie dużo tańsze rozwiązania chociażby Huawei P9 Lite czy HTC One A9, które dostaniecie już od 0 zł. Wartych uwagi smartfonów jest znacznie więcej. Aktualne flagowce czyli HTC 10 oraz LG G5. Są to telefony z najwyższej półki cenowej, więc przyjdzie nam za nie zapłacić zauważalnie więcej, ale z kolei otrzymujemy najmocniejsze „bebeszki”.

Trzecią kategorią urządzeń są te pracujące na mobilnych okienkach. Tych co prawda jest niewiele. Orange w swojej ofercie ma raptem dwa telefony. Odnowioną Lumię 925, a także Lumię 650. Na deser pozostawiłem urządzenia, które nie są związane bezpośrednio z poprzednimi kategoriami. Orange przygotowało również sprzęt w abonamencie dla tych, którzy posiadają już smartfon, a przy przedłużaniu umowy lub podpisywaniu nowej chcą innego typu urządzenie. Pomarańczowy operator daje spore możliwości jeśli chodzi o wybór elektroniki. Wśród nich znajdziemy gogle VR od Samsunga, LG, drona Parrot Mini Drone Airborne Cargo, smartwatche czy smartbandy. W sumie kilkanaście urządzeń, które znajdują się w różnych półkach cenowych.

Ja sami widzicie oferta jest bogata. Z całą pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że jest ona na bieżąco aktualizowana. Po prostu wejdź i sprawdź ceny telefonów  w Orange.

More Stories
Nowy tablet Motoroli