1

Nasza rodzima branża technologiczna od dłuższego czasu wyczekuje wkroczenia do naszego kraju Amazonu. Pierwsze kroki są już poczynione, których tak na dobrą sprawę przeciętny Kowalski nawet nie zauważył. Teraz wkraczamy na kolejny poziom jeśli chodzi o wejście Amazonu do naszego do Polski.

Dzisiaj bowiem niemiecka wersja Amazonu komunikuje się z nami w języku polskim. Nie oznacza, to że amerykański gigant wszedł do naszego kraju, ale z całą pewnością jest coraz bliżej. Strona w całości została spolszczona, jednak waluta pozostała bez zmian, czyli euro. Złotówki zapewne pojawią się dopiero wówczas, gdy Amazon będzie działał pod naszą rodzimą domeną.

Jeszcze nie wszystko działa jak powinno, nie wszystkie produkty posiadają opisy w rodzimym języku, cały czas nie mamy dostępu do Amazon Prime. Dla wielu jeszcze jedną ważna informacją będzie fakt, że pułap od którego mamy darmową wysyłkę do Polski został obniżony z 49 euro do 39 euro. Jak na razie musimy się cieszyć z tego co mamy i cierpliwie czekać na dalsze poczynania Amazona.

Źródło: amazon.de

 

Nowości od Honor – smartfon 6X oraz tablet Pad 2

Wcześniejszy wpis

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 relacja z imprezy

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy