1

Budząc się dzisiaj rano nie spodziewałem się takiej promocji. Telefon, który posiada topowy procesor Qualcomma kosztuje mniej niż tysiąc złotych. To rzadka okazja, która jest ciągle aktualna w sklepie banggood.com. Lenovo ZUK Z2 5″ kosztuje tam bagatela 997 złotych. Dodatkowo można wpisać jeden z kodów: zukz212; zukz230 aby otrzymać kolejną zniżkę! Odnośnik do aukcji.

zukz2

Czym charakteryzuje się ten niezbyt popularny telefon? Przede wszystkim procesorem Qualcomm Snapdragon 820. Dodatkowo posiada on 4 GB RAM i 64 GB ROM. Cieszy też wyświetlacz FullHD o wielkości 5 cali wykonany w technologii LTPS IPS LCD. Oczywiście znajdziemy także USB typu C, czytnik linii papilarnych i żyroskop. Nie można też zapomnieć o głównym aparacie 13 Mpx ze światłem f/2.2 i frontowym 8 Mpx f/2.0. Całość zasila ogniwo o pojemności 3500 mAh.

Wydaję mi się, że jest szczególnie dobra promocja. Rzadko kiedy mamy możliwość zakupu topowej specyfikacji za tak małe pieniądze. Szkoda, że aktualnie nie mogę go zakupić, ale wierzę, że jak raz taka promocja się pojawiła to będzie więcej :).

Lenovo Moto G4 – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei Mate 8 – Recenzja potężnego sześciocalowca

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android