mobilne okazje

Mobilne okazje 14.10.2016

Nie prowadzę żadnych statystyk, zresztą musiałyby one być oparte o mocno subiektywne odczucia, ale mam wrażenie że w tym tygodniu okazje są ponadprzeciętnie atrakcyjne. Jest ich tylko trochę więcej niż zwykle, ale za to pojawiło się spore zagęszczenie mniejszych i większych perełek.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Najnowsza mobilna promocja Humble Bundle zapowiada się na gatunkowy miszmasz. Nie znamy na razie wszystkich jej składników, przyjrzyjmy się więc tylko podstawowemu pakietowi trzech gier:

Wyjaśnienia wymaga cena przy ostatniej pozycji. Gra w podstawowej wersji jest co prawda darmowa, ale odblokowania jej wszystkich funkcji i usunięcia reklam dokonuje się za pomocą jednorazowej wewnętrznej płatności. Humble Bundle oferuje tę karciankę w postaci pozbawionej ograniczeń, tak więc za dolara (lub więcej) nabywamy tytuły warte prawie 50 zł.

Zawartość pełnego pakietu przestanie być tajemnicą za tydzień i wtedy też zajmę się pozostałymi składnikami promocji.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!