NewsyWindows Phone

Lumia 550 w atrakcyjnej cenie!

lumia 550

Microsoft powoli opuszcza mobilnego Windowsa i urządzenia Lumia. Jednak wie, że ma magazyny przepełnione smartfonami. Amerykanie znaleźli prosty i dobry sposób na ich wyczyszczenie. Jakiś czas temu można było zakupić jedno flagowe urządzenie i w gratisie otrzymać drugie (Lumia 950 i 950 XL). Czas przyszedł na tańsze modele i tak o to można nabyć Lumie 550 za 99$. Na razie tylko w Stanach Zjednoczonych.

lumia 550

Trzeba jednak się spodziewać odpowiedzi rynku polskiego na amerykańską promocję. za około 380 zł otrzymujemy urządzenie z 1 GB RAM, procesorem Snapdragon 200 i z ekranem 4,7 cala w rozdzielczości HD. Całość uzupełniają aparaty 5 mpx i 2 mpx. Szczegółową recenzję znajdziecie tutaj. Pomimo słabych podzespołów i Windowsa na pokładzie to nadal idealnie się nada do najbardziej podstawowych czynności telefonicznych.

źródło: phonearena.com

17 lat. 184 cm wzrostu. Stan cywilny: wolny. Na stronie od sierpnia'15. Napisał około 50 tekstów. Obecnie uczeń Liceum na profilu matematyczno - fizyczno - informatycznym. Osobiście, choć rzadko, używa Moto G'13. Zainteresowany mobilną technologią i serialami. Lubi słuchać obcych języków.

Google Home – inteligenty dom pod kontrolą Androida

Previous article

Mobilne okazje 07.10.2016

Next article

You may also like

More in Newsy