mobilne okazje

Mobilne okazje – Doom & Destiny

Studio Heartbit Interactive ma na swoim koncie tylko dwie znaczące pozycje. Grę wymienioną w tytule oraz jej rozwinięcie, czyli Doom & Destiny Advanced. “Mobilne okazje” odnotowywały w przeszłości przeceny obu tytułów, ale ponad miesiąc temu doszło do pechowej koincydencji. Okres promocji w Google Play był dość krótki i wpasował się złośliwie pomiędzy odcinki cyklu. Obecnie powstały warunki do powtórzenia się podobnej sytuacji. Aby temu zapobiec, postanowiłem poświęcić obu grom osobną wzmiankę.

Moim zdaniem zasługują one na to z jednego prostego powodu. Cieszą się dużą popularnością, a przy tym gracze wystawiają im ponadprzeciętnie wysokie oceny. Regularna cena obu tytułów to $2,99, choć w historii pierwszego z nich zdarzały się chwilowe wyskoki do pięciu dolarów. W czasie promocji z reguły spada do $0,99 i tak też jest tym razem:

Gry z rodziny Doom & Destiny obecne są również w App Store. W ich historii okazje trafiały się równie często jak w Google Play i na podobnych zasadach. Ostatnio jednak towarzyszą im dość intrygujące manewry. Począwszy od 12 sierpnia aż do dzisiejszego poranka obowiązywała obniżona do 99 centów cena. W chwili pisania tego artykułu wróciła do regularnego poziomu $2,99. Najprawdopodobniej jest to chwilowy ruch przed planowanym powrotem do cen promocyjnych. Dzięki takiemu zabiegowi informacja o okazjach pojawi się w monitorujących je serwisach. Zainteresowani oszczędnościami gracze powinni zerknąć za jakiś czas do iTunes:

 

 

More Stories
Tablet Google’a tworzony przez Asusa?