0

Artifex Mundi jest gospodarzem aktualnego mobilnego Humble Bundle, proponuje kolejne regularne okazje w Sklepie Windows i w Google Play, a do tego w tym ostatnim obniża o 30% cenę premierowego Enigmatis 3. Jeśli jednak komuś bardzo się nie spieszy, jestem przekonany że za jakiś czas będzie mógł nabyć tę grę o złotówkę taniej 😉 Polski deweloper, Maciej Targoni, promuje swoje trzy oryginalne łamigłówki w App Store, redukując ich cenę do zera. Czekamy na analogiczny ruch w Google Play, choć trzeba przyznać że twórca, wzorem Artifex Mundi, i tak traktuje nas łagodniej niż resztę świata.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

W mobilnym Humble Bundle powtarza się schemat z poprzednich promocji – średnia wpłat jest bardzo bliska kwoty gwarantującej nabycie całego zestawu gier (5 dolarów). Przedstawiam więc go bez wyodrębniania dwóch “najdroższych” tytułów:

Standardowe ceny gier Artifex Mundi w Google Play to 9,99 zł. Zakładając nawet nabywanie ich w regularnych promocjach (zwykle cena spada wtedy do 5,99 zł) i tak musimy dojść do wniosku że oferta Humble Bundle jest atrakcyjniejsza.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

TELEFUNKEN wprowadza dwa nowe telefony

Wcześniejszy wpis

Zwycięzcy Google Play Indie Games Festival

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle