0

Marka TELEFUNKEN nie jest szczególnie znana w Polsce. Sam przyznam szczerze, że nie miałem okazji do tej pory zbyt wielu urządzeń tej marki testować. Teraz ta niemiecka firma odświeża swoje portfolio i właśnie wprowadza do Polski dwa telefony, które reprezentują najniższą półkę cenową. Oba zostały wycenione na około 300 zł.

Pierwszy z nich to TELEFUNKEN LTE Mike . Telefon został wyposażony w 5 calowy wyświetlacz, który pracuje z maksymalną rozdzielczością 854×480 pikseli. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy układ MediaTek MT6735M, który pracuje z taktowaniem 1 GHz. Specyfikację uzupełnia 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Dodatkowo mamy dwa aparaty przedni 2 Mpx, tylny 8 Mpx, baterię o pojemności 1800 mAh. Mamy również slot na dwie karty SIM, a także telefon obsługuje łączność LTE. Całość działa pod kontrolą Android Marshmallow w wersji 6.0.1. Telefon możecie zakupić w sklepach Media Markt i Saturn w sugerowanej cenie detalicznej ustalonej na poziomie 349 zł.

Drugi z zaprezentowanych modeli TELEFUNKEN Foxtrot 2. Jest to odświeżona wersja poprzednika, która oferuje nieco lepsze podzespoły od pierwszej generacji tego sprzętu. Specyfikacja jest niemal identyczna jak LTE Mike z kilkoma drobnymi zmianami. Po pierwsze telefon ten nie wykorzystuje łączności LTE, po drugie główny obiektyw aparatu wyposażony jest matrycę 5 Mpx, nie 8 Mpx. Jednak zaletą tego modelu jest cena 269 zł to będzie szczególnie dobre rozwiązanie dla tych, którzy szukają taniego telefonu do dzwonienia bez żadnych fajerwerków Foxtrot 2 będzie dostępny w sprzedaży w sieci RTV Euro AGD.

Źródło: informacja prasowa

LeEco Le Pro 3 rozchodzi się jak świeże bułeczki – pół miliona w 15 sekund

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 30.09.2016

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android