0

Minął miesiąc od premiery Deus Ex GO i oto pojawiły się pierwsze przeceny w App Store i Google Play. W obu sklepach za grę zapłacimy teraz dwa dolary zamiast pięciu. Zaledwie parę dni temu finiszowała ostatnia promocja Humble Bundle, a portal zdążył przygotować już nową. Tym razem są to okazje które ucieszą nie tylko użytkowników Androida ale i platformy Steam. Patronem promocji jest rodzime studio Artifex Mundi.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Faktem jest że Artifex Mundi zawsze traktuje polskich użytkowników w sposób uprzywilejowany, każąc płacić im za swoje produkty w Google Play wyraźnie mniej niż w innych częściach świata. Ale nawet regularne przeceny serwowane przez studio (zwykle obniżki do 5,49 lub 5,99 zł) nie są w stanie przebić aktualnej oferty Humble Bundle. Zarówno pełny pakiet (docelowo zapewne 10 gier za $5) jak i podstawowy (3 gry za $1)  i tak wychodzą taniej. Oto skład drugiego z nich:

Za tydzień przekonamy się czy łączna ilość tytułów w kompletnym zestawie rzeczywiście osiągnie liczbę 10.

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Smartfony Xiaomi w Polsce – oficjalne potwierdzenie

Wcześniejszy wpis

Znacie Wiko? Nie? To lepiej poznajcie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle