Kolejne wieści o Huawei Mate 9

Marek przed kilkoma dniami pisał o nadchodzącym nowym urządzeniu od Huawei. Wówczas były to pierwsze przeciekowe informacje i teraz zaczynają do nas docierać kolejne wieści związane z tym phabletem – Huawei Mate 9.

Po pierwsze podobnie jak w przypadku Samsunga Galaxy Note 7, tak i najnowszy Mate 9 będzie wyposażony w skaner tęczówki oka. W tym momencie nie wiemy jak konkretnie będzie całość działać, zapewne okaże się już po samej oficjalnej prezentacji urządzenia. Ta według przeciekowych informacji ma odbyć się za nieco ponad miesiąc dokładnie 8 listopada.

Jak wygląda ma wyglądać specyfikacja urządzenia? Po pierwsze pojawić się ma po raz pierwszy nowy układ Kirin 960 o którym za wiele w tym momencie nie wiemy, prócz tego, że ma oferować znaczny przyrost mocy w porównaniu do Kirina 950 i 955. Do tego dochodzi 3,4 lub nawet 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także w zależności od wersji 32,64 lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia duży 5,9 calowy wyświetlacz, który ma pracować w maksymalnej rozdzielczości Full HD, do tego dochodzi 20 Mpx aparat.

Dla tych, którzy poszukują ogromnego smartfona będzie to zapewne bardzo ciekawa propozycja. Choć powiem szczerze, że zakładając nawet jeśli zostanie wyposażony w wąskie ramki Huawei Mate 9 nadal gabarytowo będzie dużym telefonem.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Hama Essential 20 000 mAh – recenzja powerbanka