0

Na rynku mobilnych technologii ostatnio bardzo mocno się zagęściło. Flagowców pojawia się cała masa. Podobnie jeśli chodzi o pozostałe półki cenowe, a co chwilę dołączają kolejni producenci. Coraz częściej trudno nadążyć za wszystkimi nowościami. Drugą stroną medalu jest to, że poszczególne modele niewiele się od siebie różnią. Dziś pojawiły się informacje o kolejnym nowym urządzeniu, tym razem ze stajni chińskiego producenta – Alcatela.

O tym modelu Alcatela – Idol 4 Pro była mowa od dłuższego czasu. Jednak do tej pory ukazywał jedynie w wersji z mobilnymi okienkami. Dzisiaj pojawiły się pierwsze informacje związane z wersją działającą pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Pozostała część specyfikacji nie uległa większym zmianom. Sercem Alcatela Idol 4 Pro będzie układ Qualcomma Snapdragon 820 wraz z 4 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 16 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi aparat o matrycy 20 Mpx, 5,5 calowy wyświetlacz, który pracuje z maksymalną rozdzielczością Full HD. To wszystko ma działać pod kontrolą najnowszej wersji Androida Nougat.

Specyfikacja Alcatela 4 Pro przypomina kilka podobnych innych flagowców. Zobaczymy jak telefon oficjalnie zaprezentowany, wówczas będzie można ocenić jak faktycznie całość prezentuje się na tle całej konkurencji.

Źródło: phonearena.com

LuDela. Kto sprytniejszy – świeczka czy jej producent?

Wcześniejszy wpis

Gdy jeden flagowiec nie wystarcza

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android