0

Do tej pory na naszym rodzimym rynku mogliście przede wszystkim znaleźć smartwatche producentów takich jak LG, Lenovo czy Samsunga. Jednak na świecie pojawiły się już jakieś czas rozwiązania od twórców klasycznych zegarków jak chociażby Fossil. Sam do tej amerykańskiej marki mam pewien sentyment. Od dobrych kilku lat na moim nadgarstku właśnie gości zegarek tej firmy i gdy zobaczyłem pierwsze smartwatche Fossila wiedziałem, że jeśli będę kupował inteligentny zegarek to właśnie tej marki. Jednak do tej pory nie dane było mi zobaczyć smartwatchy Fossila na rodzimych półkach sklepowych. W najbliższym czasie sytuacja ta ulegnie zmianie.

Wkrótce pojawi się kilka modeli tej amerykańskiej firmy. O samych smartwatchach pisał już dobre kilka dni Patryk i jeśli chcecie się dowiedzieć nieco więcej o nich to zajrzyjcie pod ten link. Jakie konkretnie modele się pojawią u nas? Przede wszystkim ostatnio zapowiedziane Fossil Q Founder 2.0 w wersji ze skórzanym paskiem za 1300 zł, w przypadku bransolety to koszt 1485 zł. Nieco mniejsza wersja poprzedniego zegarka Fossil Q Marshal to 1390 zł lub 1485 zł gdy chcemy wersję z bransoletą. Ostatni ze smartwatchy czyli Fossil Q Wonder stworzony z myślą o kobietach, to identyczny koszt jak poprzednicy czyli odpowiednio 1390 zł i 1485 zł w zależności od wersji czy to wybierzemy skórzany/silikonowy pasek lub bransoletę.

Mamy jeszcze kilka rozwiązań hybrydowych, które stoją pomiędzy smartwatchami a klasycznymi zegarkami. Sumarycznie otrzymamy Q Gazer, Q Tailor, Q Nate i Q Crewmaster (każdy w dwóch wersjach) w cenach wahających się od 925 zł do 1020 zł. Wszystkie wspomniane urządzenia będą współpracować zarówno z iOS jak i Androidem.

Nowości od Fossila będą dostępne w Polsce już od października. Mam nadzieję, że będzie okazja przyjrzeć się bliżej smartwatchom tego amerykańskiego producenta.

T-Mobile rozdaje iPhone’y 7 swoim klientom

Wcześniejszy wpis

Huawei P9 Plus – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy