0

W ostatnim czasie modne stało się wydawanie dodatkowych małych gierek w związku z premierą dużych tak zwanych tytułów AAA na konsole czy PC. Co do kategorii owych produkcji, cóż te są najprzeróżniejsze. Choć moim zdaniem coraz częściej wychodzą na prowadzenie karcianki, które czerpią pełnymi garściami z uniwersum, które zostało stworzone przez duży tytuł, a dając od siebie niezbyt dużo ciekawej mechaniki czy rozwiązań.

Teraz przyszła kolej na markę Titanfall. Pełnoprawna kontynuacja tego tytułu pojawi się pod koniec października, a towarzyszyć jej będzie również gra mobilna – Titanfall: Frontline. Będzie to karciana produkcja mobilna w modelu free to play i pojawić się ma jeszcze tej jesieni zarówno na Androidzie jak i iOS. O samej mechanice tytułu nie za wiele wiemy w tym momencie. Przede wszystkim dostaniemy do dyspozycji karty zarówno samych tytanów jak i pilotów. Będą oni posiadali specjalne umiejętności, dzięki którym zdobędziemy przewagę na polu bitwy.

Co ciekawe Titanfall Frontline będzie dziełem tak właściwie trzech firm – Respawn Entertainment, Particle City oraz Nexon. Umowa między tymi studiami opiewa na kilka gier mobilnych w uniwersum Titanfalla, a właśnie pierwszą z nich jest Titanfall: Frontline. Jak czekacie na nową grę mobilną w uniwersum Titanfalla?

Źródło: pocketgamer.co

Mobilne okazje 16.09.2016

Wcześniejszy wpis

Nexus 6 i Nexus 9 dostaną Androida 7.0 w ciągu kilku tygodni

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy