0

W zeszłym tygodniu SQUARE ENIX przecenił Hitmana GO we wszystkich trzech sklepach (wciąż aktualne w momencie pisania artykułu). Teraz dołącza do niego Lara Croft GO. Inne okazje na które warto zwrócić uwagę to seria Sorcery! na iOS i Androida, rodzime This War of Mine w Google Play i pakiet gier proponowany przez Humble Bundle (oferta kończy się za 3 dni).

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Pora na uzupełnienie informacji o najnowszej promocji mobilnego Humble Bundle. Przypomnę że podstawowy pakiet (za dolara) zawiera 4 gry warte w Google Play około 37 zł. Po wpłaceniu kwoty przewyższającej średnią wszystkich datków odblokowujemy dostęp do czterech kolejnych pozycji, wycenionych w oficjalnym sklepie na ponad 50 zł. Średnia utrzymuje się obecnie na poziomie nieco przewyższającym 4 dolary, natomiast niewiele wyższy wydatek (5 USD) gwarantuje zdobycie dwóch dodatkowych gier wymienionych na końcu listy:

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

Prezentacja Galaxy S8 przyspieszona? Winowajcą Galaxy Note 7

Wcześniejszy wpis

Titanfall: Frontline – mobilna karcianka wkrótce na Androidzie i iOS

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle