0

Samsung mimo ciężkiej sytuacji związanej z wybuchającymi swoimi telefonami wychodzi obronną ręką z całego zamieszania. Każdy kto zakupił phablet może ubiegać się darmową wymianę urządzenia lub też zwrot kosztów zakupu. Cała akcja to spore wyzwanie logistyczne, bowiem prócz tego, że trzeba wymienić całkiem sporą ilość urządzeń, to równocześnie wstrzymano sprzedaż Samsunga Galaxy Note 7 na wolnym rynku.

Wiem do tej pory, że użytkownicy powinni zaczynać otrzymywać już pozbawione wad smartfony od połowy przyszłego tygodnia. Natomiast kiedy faktycznie Samsung Galaxy Note 7 pojawi się na sklepowych półkach do tej pory nie wiedzieliśmy. Teraz pierwsze informacje mówią, że już za niespełna dwa tygodnie 28 września najnowszy phablet pojawi się w sprzedaży, ale co ważne jak na razie informacja dotyczy rynku koreańskiego. Kiedy dokładnie pojawi się ten telefon na naszych rodzimych półkach sklepowych tego nie wiem, ale nastąpi to pewnie nieco później wraz z początkiem października.
Kto z Was szykuje się na zakup Samsunga Galaxy Note 7? Ktoś z Was zrezygnował zakupu tego urządzenia, właśnie ze względu na problemy z baterią? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Pokaż kotku co masz w środku czyli co siedzi w iPhone 7 Plus

Wcześniejszy wpis

HTC HD2 nieśmiertelny telefon

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android