Jeśli posiadasz Samsunga Galaxy Note 7 wyłącz go

O tym, że Samsung Galaxy Note 7 w ostatnim czasie psuje sporo krwi producentowi, a także samym użytkownikom pisałem już kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Problemy są przede wszystkim z wybuchającymi bateriami, które mogą być niebezpieczne szczególnie dla człowieka. Dlatego też koreański producent zaostrzył nieco swoje ostatnie oświadczenie i pisze w nim cytując

Do czasu dokonania wymiany Samsung prosi wszystkich swoich klientów posiadających Note7 o wyłączenie ich i zwrócenie do serwisu przy najbliższej możliwej okazji. Prosimy o korzystanie z poprzednio użytkowanego przez Państwa urządzenia do czasu aż otrzymają Państwo nowy Note7. Jeśli nie posiadacie Państwo swojego poprzedniego urządzenia prosimy o kontakt z serwisem http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/) w celu otrzymania telefonu zastępczego. Telefony zastępcze będą wydawane w zależności od dostępności w poszczególnych serwisach.

Więc jeśli tylko korzystacie z Note 7 lepiej go wyłączcie i w najbliższym czasie oddajcie go do serwisu w celu wymiany. Samsung akurat tutaj stanął na wysokości zadania, bowiem mamy kilka opcji wymiany urządzenia. Po pierwsze możemy poczekać na nową dostawę phabletów, ta nastąpi najwcześniej 19 września. Drugą opcją jest również możliwość wymiany od ręki Galaxy Note 7 na Samsunga Galaxy S7 Edge wraz ze zwrotem różnicy w cenach obu urządzeń. Pełne, zaktualizowane oświadczenie koreańskiego producenta znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: samsung.com

More Stories
Huawei P10 otrzymuje lipcowe poprawki zabezpieczeń