0

Hitman GO, jeden z przebojów SQUARE ENIX, jest promowany stosunkowo często. Tym razem zniżką objęto wersje gry na wszystkie trzy systemy mobilne. Najczęściej jej cena spada z 5 do 2 dolarów, teraz mamy do czynienia z rzadszą, korzystniejszą wersją. Do Humble Bundle zawitały nowe okazje na Androida. Nabycie podstawowego zestawu czterech gier skutkuje prawie dziesięciokrotnymi oszczędnościami.

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Za darmo:

Przeceny:

Humble Bundle nie zapomina całkiem o mobilnych graczach i od czasu do czasu serwuje im garść niespodzianek. Utarło się od dawna, że w pierwszej fazie promocji fragment oferty pozostaje utajniony. Tradycyjnie więc przedstawię tylko podstawowy pakiet gier, dostępny od dolara wzwyż, a pozostałym pozycjom przyjrzę się za tydzień:

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

HTC wychodzi z dołka?

Wcześniejszy wpis

Bluboo Maya – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Cykle