Linie lotnicze banują Samsunga Galaxy Note 7

O tym, że Samsung ma spore problemy z najnowszym flagowcem pisałem kilkukrotnie na łamach MobileWorld24.pl. Koreański producent wydawałoby się zażegnał w większości problem, dzięki darmowej wymianie swoich urządzeń, jednak jak to bywa w takich przypadkach całość zaczęła żyć własnym życiem.

Trzy australijskie linie lotnicze postanowiły zakazać swoim pasażerom korzystania i ładowania Samsunga Galaxy Note 7 na pokładzie samolotów. Dokładniej chodzi o linie Qantas, Jetstar, a także Virgin Australia Jak same przyznają zakaz został wprowadzony jedynie na wszelki wypadek, by maksymalnie ograniczyć przypadek w którym doszłoby do incydentu na pokładzie.

Myślę, że gdy wszystkie urządzenia, zostaną wymieniony i wady zlikwidowane za jakiś czas linie lotnicze zniosą zakaz korzystania z Galaxy Note 7, ale do tej pory Samsung będzie miał twardy orzech do zgryzienia, by odzyskać zaufanie swoich klientów. Ostatnie posunięcia koreańskiego producenta to na pewno krok w dobrą stronę, ale mimo wszystko takie pproblemy nie powinny się zdarzyć.

Źródło: gsmarena.com

More Stories
Acer Iconia Tab A211