0

Raz na jakiś czas słyszymy, że smartfon uratował komuś życie, ale chyba nie mamy na myśli tego dosłownie. Siraaj Abrahams od teraz myśli o tym raczej w sposób dosłowny. Dlaczego? Huawei P8 Lite uratował mu życie.

Siraaj Abrahams – 41 letni mężczyzna został zaatakowany przez dwóch rabusiów. Jeden z nich strzelił do niego dwa razy w lewą część klatki piersiowej, czyli tam gdzie jest serce. Jednak przeżył. Jako szanowany biznesman nosił smartfona w kieszeni we wcześniej wspomnianym miejscu, a urządzenie zatrzymało dwa pociski 9mm.

shot

Huawei dowiedział się o całym zajściu i skontaktował się z Siraajem. Abrahams wraz z żoną zostali zaproszeni na lunch z pracownikami Huawei, a tam jego całkowicie zniszczony P8 Lite został wymieniony na nowy P9 Lite całkowicie za darmo. Dodatkowo, Siraaj może przychodzić na każdy mecz klubu Ajax Kapsztad (Huawei jest ich głównym sponsorem) jako VIP. Jestem zdumiony tym, że popularny w Polsce P8 Lite może ochronić życie człowieka. Cieszy mnie także postawa Huawei, który hojnie obdarzył ofiarę napadu i to bardzo oryginalnymi prezentami.

źródło: phonearena.com

Samsung Galaxy Tab S 8.4 z Androidem 6.0.1!

Wcześniejszy wpis

Następca potwora od Turing Robotics Industries

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Ciekawostki