0

Firma Wiko poszerza swoje portfolio o opaskę monitorującą WiMATE, która została stworzona z myślą nie tylko o ludziach aktywnie uprawiających sport, lecz również chcących lepiej poznać swoje ciało. Pozwala na jednoczesne śledzenie pulsu, licznika spalonych kalorii, odbieranie połączeń i korzystanie z kanałów społecznościowych. Jej praktyczne funkcjonalności zostały zamknięte w eleganckiej oprawie o ergonomicznym designie.

Atrakcyjny wygląd: cienka, ergonomiczna i wytrzymała

wimate

Opaskę WiMATE zaprojektowano dla osób ceniących aktywny tryb życia. Smukła, elegancka koperta ze stalowym zapięciem i praktycznie regulowanym paskiem, idealnie dopasuje się do każdego nadgarstka. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie i paskowi TPU wykorzystywanemu w medycynie, opaska jest zawsze w pełnej gotowości. Jest nie tylko wodoodporna, ale również niepodatna na pot, zachlapania, deszcz i kurz, co potwierdza certyfikat IP67.

Asystent personalny

Opaska pełni funkcję asystenta personalnego. Zapewnia nie tylko bezpośredni dostęp do kalendarza, kontaktów, zegarka, alarmu budzika, lecz również informuje o połączeniach, nieodebranych SMS-ach i e-mailach. Z jej poziomu możliwe jest również korzystanie z Facebooka, Twittera czy Skype’a. Ale to nie wszystko! Dzięki inteligentnej technologii Bluetooth 4.0 zintegrowanej z opaską WiMATE, bez trudu znajdziemy zawieruszony w mieszkaniu smartfon już za jednym kliknięciem.

Monitorowanie tętna 24/7

wimateOpaska WiMATE została wyposażona w czujnik z technologią PPG, która automatycznie pozwala monitorować tętno z nadgarstka. Nie tylko pokazuje licznik spalonych kalorii, lecz również pomaga w utrzymaniu odpowiedniej intensywności treningów, a co za tym idzie – zdrowej i wysportowanej sylwetki.

Inteligentny trener

Z WiMATE Smart Coach dbanie o zdrowie, kondycję i formę jeszcze nigdy nie było tak proste. Opaska umożliwia zapamiętanie każdego treningu i codziennej aktywności za pomocą trójosiowego akcelerometru. Jego funkcje obejmują:

  • pomiar kroków, dystansu i kalorii
  • tryb treningowy
  • śledzenie faz snu
  • przypominanie o aktywności 

Innowacyjna aplikacja Wiko App dostosowana do Twoich potrzeb

Wiko App to łatwa w obsłudze aplikacja, która jest dostępna na Google Play, App Store. Łączy się także z Google Fit i HealthKit. Wiko App śledzi codzienne aktywności, monitoruje sen, rozpoznaje wykonywane przez użytkownika ruchy. Zgromadzone dane wyświetlają się bezpośrednio na ekranie opaski. Ich monitorowanie umożliwia utrzymanie zdrowej i wysportowanej sylwetki. Aplikacja jest intuicyjna w użytkowaniu i łatwa do zainstalowania.

Źródło: informacja prasowa

Kruger&Matz wchodzi na rynek czytników e-booków

Wcześniejszy wpis

Withings Steel HR – elegancki zegarek dla aktywnych

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy