0

Kruger&Matz to mało polsko brzmiąca rodzima firma. Szczególnie znana jest miłośnikom sprzętu muzycznego, a także smartfonów. Kruger&Matz cały czas rozszerza swoje portfolio urządzeń. Jakiś czas temu pojawiły się telewizory w ofercie tej marki, a teraz przyszła kolej na następny krok, czyli właśnie czytniki e-booków.

Kruger&Matz Library to pierwszy czytnik w ofercie tego rodzimego producenta. Jest to propozycja skierowana szczególnie do tych, którzy szukają budżetowego rozwiązania. Specyfikacja całego urządzenia jest mocno przeciętna. Library został wyposażony w ekran o przekątnej 800×600 pikseli. Całość napędza jednordzeniowy układ Rockchip, który pracuje z taktowaniem 600 MHz, dodatkowo wspiera 128 MB pamięci RAM, a także 8 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi bateria o pojemności 1500 mAh. Jak na standardy czytnikowe, można powiedzieć że jest to najniższa półka, ale w tym przypadku Kruger&Matz broni się bardzo dobrą ceną urządzenia. Czytnik Library został wyceniony na 299 zł.

Jak w praktyce sprawuje się najnowsze urządzenie polskiego producenta zapewne sprawdzimy gdy sampel testowy trafi do naszej redakcji. Myślę, że przypadnie to rozwiązanie szczególnie tym osobom, którzy szukają swojego pierwszego czytnika za niewielkie pieniądze.

Źródło: informacja prasowa

Tablet Pixel (Nexus) spodziewany pod koniec roku

Wcześniejszy wpis

Opaska Wiko WiMATE opaska z pulsometrem

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy