0

Może teraz zawiać przyszłością, ale taką, którą każdy gdzieś w głowie oczekiwał. Urządzenie to wygląda jak naturalny postęp technologiczny ludzkości. A o czym mówię? O Sony Xperia Projector. W skrócie: Projektor od Sony oparty o system Android z dotykowym “panelem”.

Koncept projektora od Sony okazał się ciekawym obiektem na wystawie, a ludzie faktycznie mogli z niego korzystać. Czym się wyróżnia to urządzenie? Po pierwsze jest małe – mniejsze niż toster, po drugie – posiada system Android i po trzecie – ma dotykowy panel. Tak, wyświetlany obraz reaguje na nasz dotyk.

projektor3

Do czego może służyć to urządzenie? To już zależy od ludzkiej wyobraźni. Możemy pracować nad dokumentami w grupie mając spory komfort użytkowania, grać w gry na ścianie, oglądać filmy/zdjęcia i dużo dużo więcej. Japończycy jeszcze nie określili głównego zastosowania tego urządzenia.

Jakieś wady? Oczywiście. Przy dotyku zobaczymy cień naszego palca (tak jak przy zwykłym projektorze gdy włożymy np. rękę w strumień światła, ale różnica jest taka, że przy wcześniej wspomnianym standardowym projektorze nie korzystamy z dotyku). Tak samo nie wiemy kiedy i czy w ogóle urządzenie będzie w sprzedaży. Tym bardziej nie wiemy jaka będzie cena, a ta może być wysoka.

źródło: phonearena.com

Następca HTC One A9 już jest, a jest nim…

Wcześniejszy wpis

Tablet Pixel (Nexus) spodziewany pod koniec roku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Inne