0

Do tej pory tajwański producent miał dwa generacje swoich smart zegarków. Pierwsza od drugiej nie wiele się między sobą różniła. Była to kosmetyka szczególnie jeśli chodzi o design i wygląd. Teraz Asus zmienił podejście o 180 stopni i zaprezentował po raz pierwszy smartwatcha z okrągłą kopertą- ZenWatch 3.

Technologicznie również ZenWatch 3 jest nieco odmieniony. Po pierwsze mamy już do czynienia z nową technologią Qualcomma czyli Snapdragonem Wear 2100 dedykowany specjalnie urządzeniom wearables. Dalej otrzymujemy 512 MB pamięci operacyjnej RAM oraz 4 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełnia bateria o pojemności 340 mAh, która co ważne wspiera technologię szybkiego ładowania. Dzięki czemu naładujemy baterię w zegarku od 0 do 60 procent w przeciągu 15 minut. Problem codziennego ładowania dodatkowego urządzenia nie będzie aż tak dokuczliwy. Całość działać będzie pod kontrolą najnowszej wersji Android Wear oznaczonej numerem 2.0, a przy tym będziemy mieć preinstalowanych około 50 tarcz więc z całą pewnością będzie w czym wybierać.

Na koniec pozostawiłem najważniejsze czyli cenę ta niestety do najniższych nie należy. Trzeba się przygotować na wydatek rzędu 229 euro. Co w przeliczeniu na złotówki wyjdzie około 1100 zł, dodając do tego podatki itp. to kwota zamknie się w granicy 1200 -1300 zł. Drogo, ale podobnie były wycenione inne urządzenia high-endowe jeśli chodzi o smartwatche. Kiedy zegarek zadebiutuje na rynku tego tajwański producent nie ujawnił. Zapewne jeszcze przed końcem roku będziemy mogli zaopatrzyć się w ten zegarek. Nie wiem tylko kiedy nastąpi w Polsce, bo czasem takie urządzenia otrzymujemy z dużym opóźnieniem.

Źródło: androidpolice.com

Samsung wstrzymuje sprzedaż Galaxy Note 7

Wcześniejszy wpis

Mobilne okazje 02.09.2016

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy