Meizu M3E w specjalnej limitowanej edycji

Edycje limitowane urządzeń mobilnych pojawiają się stosunkowo rzadko na rynku. Z tych które osobiście najlepiej wspominam to te związane z superbohaterami. Edycja limitowana telefonu z logiem Batmana czy Samsunga przygotowana w związku z premierą filmu Avengers. Były one stworzone z myślą o największych fanach, którzy dodatkowo są w stanie wydać sporo wyższe kwoty na telefon, który jest w jakiś sposób unikatowy. Teraz zwolennicy Star Treka mogą zakupić specjalną edycję telefonu Meizu M3E.

Trzeba się śpieszyć bowiem takich telefonów będzie dostępnych raptem pięć tysięcy. Jakie elementy specjalne wprowadza edycja limitowana tego smartfona? Przede wszystkim logo Star Treka na pleckach urządzenia, a także w samym urządzeniu mają być dodane rzeczy związane  z nowym filmem. Chociażby specjalny launcher, zapewne pakiet tapet itp. Telefon ma mieć premierę w tej wersji już 2 września. W ten sam dzień wchodzi do kina w Chinach najnowsza trzecia część Star Treka ( w Polsce miał on premierę już jakiś czas temu).

Co do specyfikacji urządzenia ta nie odbiega od standardowej wersji tego telefonu. Otrzymujemy 5,5 calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością Full HD. Sercem telefonu jest układ MediaTeka Helio P10. Do tego dochodzą 3 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Specyfikację uzupełniają dwa aparaty o matrycach 13 Mpx oraz 5 Mpx. Całość działa pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem w wersji 6.0. Koszt telefonu to około 225 dolarów co w przeliczeniu na złotówki i dodaniu podatków daje kwotę około 1300 zł. Ktoś z Was skusi się na zakup takiego urządzenia?

More Stories
Co znajdziemy w aktualizacji Cyan?