0

Samsung ze swoim najnowszym smartfonem ma poważne problemy. Tak na dobrą sprawę telefon dobrze nie pojawił się na rynku, a już wybuchło wokół niego kilka „afer”. Zdarzały się egzemplarze, które ulegały samozapłonowi. Pojawiały się też takie w których wydajność pozostawiała wiele do życzenia. Aktualnie największym problemem koreańskiego producenta są egzemplarze, które dosyć nieregularnie zamieniają się w cegłę.

Problem w którym telefon totalnie odmawia posłuszeństwa wygląda na to, że nie jest odosobnionym przypadkiem, bowiem na różnych forach pojawiają się wpisy o irytujących błędach. Często zaczynają się od dosyć przypadkowych i niespodziewanych zawieszeniach urządzenia. Jednak u części użytkowników kończy się na tak zwanym bootloopie (telefon cały czas pokazuje animację witającą przy uruchomieniu komórki). Wówczas Galaxy Note 7 nie reaguje na żadne polecenia. Problem jest na tyle poważny, że jak na razie nie znaleziono rozwiązania, które umożliwiłoby przywrócenie takiego urządzenia do stanu użyteczności. Sam Samsung natomiast odpowiada jedynie, że wie o wszystkim i szuka rozwiązania.

Note-7-crash

Do dzisiaj trwa w Polsce przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 7. Myślę jednak, że warto się wstrzymać krótki czas do chwili rozwiązania najważniejszych problemów nękających ten model. Widać, że koreański producent ma co najmniej kilka rzeczy do naprawienia w przypadku swojego najnowszego phabletu. Zapewne trochę to czasu potrwa by uwolnić Note 7 od problemów tzw. wieku dziecięcego.

Źródło: phonearena.com

Wiemy kiedy nastąpi oficjalna prezentacja nowego iPhone’a

Wcześniejszy wpis

MicroLED – następca LCD i OLED szybciej niż sądzimy?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android