0

Pewnie niektórzy mają dosyć czytania kolejny raz wiadomości o nadchodzącym Nexusie od HTC. Mam nadzieję, że wytrzymacie jeszcze kilka dni, być może tygodni 🙂 Do Internetu niedawno wyciekły rendery pokazujące nowego Nexusa z każdej strony. Jak niektórzy wiecie Sailfish to mniejszy z dwóch Nexusuów przygotowywanych przez HTC. Według plotek będzie posiadał 5-calowy ekran Full HD, procesor Snapdragon 820, 4GB pamięci RAM, aparaty 12 i 8 Mpix oraz baterię o pojemności 2,770mAh. Wszystko pod kontrolą najnowszego Androida 7.0 Nougat.

Rendery, który ukazały się dziś wskazują, że wygląd urządzenia będzie połączeniem designu Nexusów oraz HTC 10. Przód urządzenia będzie bardzo minimalistyczny, pozbawiony przycisków, podobnie jak w przypadku poprzednich modeli. Na dole urządzenia znajdziemy port USB typu C i charakterystyczne dla HTC 10 głośniki. Jest więc szansa, że nowy produkt wreszcie będzie zapewniał porządną jakość dźwięku. U góry urządzenia znajdziemy natomiast port mini Jack.

Najbardziej zaskakujący jest tył urządzenia. Zbudowany jest on jakby z dwóch części. U góry znajdziemy jakby wydzielony obszar dosyć sporych rozmiarów na czytnik linii papilarnych oraz aparat. Oczywiście nie zabrakło wycięć na antenę typowych dla konstrukcji aluminiowych. Boki są również zaokrąglone podobnie jak w przypadku urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Pozostało nam jedynie czekać na oficjalną premierę urządzeń. Już teraz wiemy, że nie będą to tanie konstrukcje. Mniejszy Nexus Sailfish będzie kosztował około 500 dolarów, a większy Marlin 600 dolarów. Jestem ciekawy co pokażą nam nowe urządzenia i mam nadzieję, że trafią one także do naszej redakcji, gdzie będzie można je dokładnie przetestować.

Źródło: androidpure.com

 

Abonament telefoniczny bez strachu o rachunek

Wcześniejszy wpis

Wiemy kiedy nastąpi oficjalna prezentacja nowego iPhone’a

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android