0

Ofert operatorów jest naprawdę niezliczona ilość i znalezienie dla siebie tej najbardziej odpowiedniej wersji wymaga nieco czasu i sprawdzenia wszelkich możliwości. Dlatego też przychodzę Wam z pomocą. Dzisiaj przyjrzę się bliżej ofercie Nju Mobile, a dokładniej opcji w której otrzymujecie telefon na abonament i to bardzo przyjazny dla użytkownika.

Czym jest Nju Mobile?
Aktualnie na rynku mamy czterech głównych graczy jeśli chodzi o operatorów komórkowych – Plus, Play, T-Mobile, a także Orange. Również wielu mniejszych, którzy są tzw. operatorami wirtualnymi. Korzystają oni z infrastruktury wielkiej czwórki, ale działają pod własnym szyldem. Gdzie w tym wszystkim znajduje się Nju Mobile? Można powiedzieć, że gdzieś pośrodku. Jest to marka podlegająca pomarańczowemu operatorowi, działająca w ramach infrastruktury Orange.

Bezpieczny telefon na abonament
Jeśli wiemy czym jest Nju Mobile, przejdźmy do sedna czyli oferty. Nju Mobile całkiem ciekawie podeszło do niej. Przede wszystkim mamy bezpieczny abonament, który łączy plusy samego abonamentu i oferty na kartę. Dzięki takiemu połączeniu zawsze wiemy ile maksymalnie zapłacimy za usługę w zależności od tego z czego korzystamy. Jak to wszystko funkcjonuje najlepiej pokazuje poniższa grafika.

zdjecie-1

Jak sami widzicie oferta jest podzielona na kilka kategorii – internet, rozmowy komórkowe, SMSy i MMSy oraz rozmowy stacjonarne. W zależności od tego z czego korzystamy mamy odgórnie ustaloną kwotę jaką maksymalnie zapłacimy. 39 zł za rozmowy komórkowe i stacjonarne, SMSy i MMSy (dodatkowy w ramach promocji otrzymacie 13 GB pakietu internetowego), gdy korzystamy tylko z rozmów z komórkowych i SMSów wybieramy opcję za 29 zł itd. Oczywiście są to maksymalne kwoty i jeśli w danym miesiącu np. mniej dzwonicie czy SMSujecie zapłacicie tyle ile faktycznie wydaliście. Jest to bardzo elastyczne i w zależności od naszych potrzeb abonament dostosowuje się do nas. Dzięki takiemu podejściu nie nabijecie dużych rachunków chyba, że zaczniecie korzystać z numerów specjalnych czy SMSów premium, które nie wliczają się do wcześniej wspomnianego limitu. Można również w danym miesiącu wyłączyć dany element usługi i przejść na inny, a zmiany wejdą w życie wraz z kolejnym miesiącem rozliczeniowym.

Całość jest przedstawiona bardzo klarownie, a przy tym nie musimy się wiązać z operatorem na długie lata. Dla tych którzy korzystają z usług Nju Mobile regularnie otrzymywać będą bonusowe pakiety danych i tak po 6 miesiącach 2 razy więcej GB, po 12 miesiącach 2,5 razy więcej GB, a po dwóch latach dostaniecie nawet 3 razy większy pakiet danych. Z ciekawych opcji jakie oferuje Nju Mobile warto wspomnieć jeszcze o dodatkowym numerze, który kosztuje tylko 9 zł miesięcznie czy dodatkowym numerze internetowym, który został wyceniony na 19 zł miesięcznie i w jego ramach otrzymacie 20 GB pakietu internetowego.
Nju Mobile przygotowało ciekawą ofertę dla klientów. Zarówno dla tych, którzy chcą przenieść swój numer jak i dla nowych. Warto przyjrzeć się jej bliżej, a jeśli nie jesteście mimo wszystko przekonani do tej opcji z bezpiecznym abonamentem Nju Mobile ma również wersję na kartę na podobnych warunkach.

Mobilne okazje 26.08.2016

Wcześniejszy wpis

Nexus Sailfish z każdej strony!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Artykuły