Od jutra rusza przedsprzedaż Galaxy Note 7

Już oficjalnie wiemy kiedy najnowszy smartfon koreańskiego producenta pojawi się w przedsprzedaży. Cała machina ruszy już jutro to jest 16 sierpnia i telefon będzie w niej dostępny przez kolejne dwa tygodnie do 30 sierpnia włącznie.

Pierwsze informacje, wówczas jeszcze nieoficjalnie mówiły o całkiem bogatym zestawie dodatków do urządzenia. Przeciekowe informacje wskazywały na  zestawy z Samsungiem Gear Fit 2, kartą pamięci 200 GB, a także okularach VR nowej generacji. Cóż i widać, że tylko ten ostatni wariant będzie dostępny w Polsce, choć jutro tak właściwie się przekonamy. Moim zdaniem dużo ciekawsza byłaby wersja z opaską sportową Gear Fit 2, której recenzję mogliście przeczytać przed kilkoma dniami. W przedsprzedaży będą dostępne do wyboru trzy wersje kolorystyczne – czarna, srebrna oraz niebieska. Ostatnia wersja kolorystyczna będzie dostępna tylko u części partnerów w dosyć ograniczonym nakładzie. W czasie oficjalnej prezentacji koreański producent pokazał również wersję złotą Galaxy Note 7, lecz taka na razie nie będzie dostępna w Polsce, choć może się to zmienić po minięciu pierwszego boomu na phablet. Sam Samsung mówi o tym, że przy tak dużym zainteresowaniu Galaxy Note 7 ilość egzemplarzy dostępna w przedsprzedaży będzie ograniczona i nie warto czekać na zamówienie do końca miesiąca, bo wówczas może się okazać, że nie dostaniemy swojego egzemplarza.

Na koniec zostawiłem cenę Samsunga Galaxy Note 7. Tej oficjalnej na rynek polski do tej pory nie poznaliśmy, mówi się o dwóch wersjach 3799 zł oraz 3999 zł. Zapewne o cenie dowiemy się wówczas gdy przedsprzedaż faktycznie ruszy.

More Stories
Te aplikacje pomogą Ci przetrwać w szkole!