Neffos C5 i C5 Max

TP-Link obniża cenę smartfonów z linii Neffos

Na przestrzeni ostatnich kilku tygodni mieliście okazję zapoznać się z recenzjami dwóch smartfonów z serii Neffos. Testowałem modele TP-Link Neffos C5 oraz TP-Link Neffos C5 Max. Zarówno jeden jak i drugi telefon to ciekawe propozycje w swoich półkach cenowych. Jednak chiński producent idzie o krok dalej i chce by jego smartfony były jeszcze bardziej konkurencyjne obniżając cenę wcześniej wspomnianych dwóch urządzeń.

TP-Link Neffos C5 to „średniak” z całej rodziny Neffos. Oferuje 5 calowy wyświetlacz, czterordzeniowy procesor MediaTeka MT6735 i 2 GB pamięci RAM. Do tego dochodzi wsparcie technologii dual SIM, a także slot na kartę microSD. Do tej pory sprzedawany był w sugerowanej cenie 549 zł, co już było atrakcyjną ofertą, jednak teraz cena tego modelu została obniżona do 499 zł.

Największy z trójki smartfonów, czyli Neffos C5 Max jest wyposażony w ekran o przekątnej 5,5 cala, ośmiordzeniowy procesor MediaTeka MT6753, 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Podobnie jak mniejszy brat wspiera technologię dual SIM oraz ma w slot na kartę microSD. TP-Link początkowo wycenił ten telefon na 799 zł, lecz od wczoraj 8 sierpnia sprzedawany jest 100 zł taniej, czyli dokładnie za 699 zł.

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem któregoś ze smartfonów z serii Neffos, teraz macie bardzo dobrą okazję zakupić taniej zarówno Neffosa C5 jak i Neffosa C5 Max.

More Stories
Asus Transfomer TF-300