Mobilne okazje

Mobilne okazje 05.08.2016

Okazje pojawiające się jednocześnie w App Store, Google Play i Sklepie Windows nie trafiają się zbyt często. Spora przecena dwóch hitów Square Enix dla użytkowników iOS stała się już nieaktualna, w pozostałych sklepach nadal obowiązuje. Jednak w wypadku Google Play rodzi się uzasadnione pytanie: czy nie lepiej udać się do mobilnego Humble Bundle, gdzie wydając tyle samo na podstawowy zestaw promocyjny oprócz Hitmana GO znajdziemy jeszcze dwie inne interesujące gry?

Okazje w App Store

Za darmo:

Przeceny:

Okazje w Google Play

Przeceny:

Podstawowy zestaw gier mobilnego Humble Bundle omówiłem tydzień temu. Jego uzupełnieniem może być pakiet pięciu gier za niecałe $5 (średnia dotychczasowych wpłat) lub siedmiu – za równe $6. Myślę że pośrednia opcja jest najmniej atrakcyjna i pozostaje dość oczywista alternatywa: skromny zestaw za dolara albo komplet. W skład tego ostatniego wchodzą dwie gry dostępne w Google Play za darmo. Mają jednak rozbudowany system mikropłatności, natomiast ich wersje w Humble Bundle wyposażono w bonusy pozwalające nieco zaoszczędzić:

Okazje w Sklepie Windows

Za darmo:

Przeceny:

Dla przejrzystości podaję wszystkie ceny w dolarach. Ich odpowiedniki w innych walutach mogą różnić się bardziej niż wynikałoby to z prostego przeliczenia po aktualnym kursie. Zdarzają się również zmiany cen w trakcie trwania promocji a niektóre okazje bywają krótkotrwałe i ulotne. Pomyślnych łowów!

More Stories
Kolejny Humble Bundle dla Androida